Dostawa i odbiór produktu

  1. Produkty zamówione w sklepie internetowym blairlashes.pl dostarczane są za pośrednictwem przesyłek kurierskich.

  2. Zamówienia realizowane są w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia zaksięgowania środków u operatora płatności, chyba, że informacje zawarte w karcie produktu mówią inaczej.

  3. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniach od poniedziałku do piątku i nie posiada wad technicznych zamówienie zostanie wysłane w ciągu 3 dni roboczych.

  4. Jeżeli przesyłka nie dotarła na wskazany adres do doręczeń w ciągu 7 (siedmiu) dni roboczych prosimy o skontaktowanie się ze sklepem blairlashes.pl celem rozwiązania zaistniałego problemu.

  5. Koszty wysyłki poza granice RP zależą od kraju dostawy oraz łącznej wagi zamówionych produktów.

  6. W dniu wysyłki zamówienia klient jest informowany o tym fakcie pocztą e-mail.

Zwroty i wymiany

  1. Klient może odstąpić od transakcji w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru

  2. Warunkiem przyjęcia zwrotu przez sklep blairlashes.pl jest, by towar był oryginalnie zapakowany, niezniszczony i nie nosił znamion użytkowania.

  3. W przypadku zwrotu towaru klient zobowiązany jest dostarczyć go na własny koszt do siedziby blairlashes.pl, wraz z dowodem zakupu i numerem rachunku bankowego, na który należy dokonać zwrotu środków.

  4. Po zaakceptowaniu zwrotu Klient otrzymuje zwrot kwoty wynikającej z wartości transakcji na wskazany rachunek bankowy.